KESKIVIIKKO 9.3.

POJAT 5-6 LUOKAT

Lohko E pojat 5-6 lk kenttä 1

8.20E1Linnainmaa-Peltolammi1-1
9.00E2Takahuhti-Atala1-0
9.40E3Peltolammi-Takahuhti0-2
10.20E4Atala-Linnainmaa5-0
11.00E5Peltolammi-Atala1-1
11.40E6Takahuhti-Linnainmaa2-0

Takahuhti              3 3 0 0 5-0 9

Atala                     3 1 1 1 5-1 4

Peltolammi           3 0 2 1 2-4 2

Linnainmaa           3 0 1 2 1-8 1

Lohko F pojat 5-6 lk kenttä 2

8.20F1Koivisto I-Sammon Alakoulu0-2
9.00F2Annala-Lielahti1-1
9.40F3Lielahti-Koivisto I0-1
10.20F4Sammon Alakoulu-Annala3-1
11.00F5Koivisto I-Annala0-0
11.40F6Sammon Alakoulu-Lielahti2-1

Sammon Alakoulu   3 3 0 0 7-2 9

Koivisto I                  3 1 1 1 1-2 4

Annala                     3 0 2 1 2-4 2

Lielahti                    3 0 1 2 2-4 1

Lohko G pojat 5-6 lk kenttä 3

9.00G1Svenska Samskolan-Ahvenisjärvi4-0
9.40G2Olkahinen-Kaarila0-0
10.20G3Ahvenisjärvi-Olkahinen0-1
10.40G4Kaarila-Svenska Samskolan2-4
11.20G5Ahvenisjärvi-Kaarila0-3
11.40G6Olkahinen-Svenska Samskolan1-1

Svenska Samskolan   3 2 1 0 9-3 7

Olkahinen                    3 1 2 0 2-1 5

Kaarila                         3 1 1 1 5-4 4

Ahvenisjärvi                 3 0 0 3 0-5 0

Lohko H pojat 5-6 lk kenttä 3

9.20H1Wivi Lönn - Koivisto II3-0
10.00H2Koivisto II - Vuores0-2
11.00H3Vuores - Wivi Lönn0-0

Wivi Lönn        2 1 1 0 3-0 4

Vuores            2 1 1 0 2-0 4

Koivisto II        2 0 0 2 0-5 0

Pudotuspelit Pojat 5-6 lk

12.20 Kenttä 1 Takahuhti-Vuores 1-2

12.20 Kenttä 2 Sammon Alakoulu-Olkahinen 2-1rl 0-0

13.00 Kenttä 1 Svenska Samskolan-Koivisto I 3-0

13.00 Kenttä 2 Wivi Lönn-Atala 1-2

13.40 Kenttä 1 Vuores-Sammon Alakoulu 1-0

14.00 Kenttä 1 Svenska Samskolan-Atala 2-1rl 1-1

14.40 Kenttä 2 PRONSSI Sammon Alakoulu-Atala 3-2

15.00 Kenttä 1 LOPPU Vuores-Svenska Samskolan 0-2

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.39.07

Kultaa Svenska Samskolan

 

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.38.23

Hopeaa Vuores

 

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.38.16

Prossia Sammon Alakoulu

 

TYTÖT 7-9 LUOKAT

Lohko M tytöt 7-9 lkt kenttä 1

8.40M1Linnainmaa-Sammon Yläkoulu I1-2
9.20M2Vuores II-Hatanpää2-1
10.00M3Hatanpää-Linnainmaa1-4
10.40M4Sammon Yläkoulu I-Vuores II3-0
11.20M5Vuores II-Linnainmaa0-3
12.00M6Hatanpää-Sammon Yläkoulu I1-2

Sammon Yläkoulu I    3 3 0 0 7-2 9

Linnainmaa                3 2 0 1 6-3 6

Vuores II                    3 1 0 2 2-5 3

Hatanpää                   3 0 0 3 3-8 0

Lohko N tytöt 7-9 lk kenttä 2

8.40N1Tren Kans.välinen-EteläHerv2-0
10.00N2EteläHerv-Vuores I0-11
11.20N3Vuores I-Tren Kans.välinen1-0

Vuores I                       2 2 0 0 12-0 6

Tren Kansainvälinen   2 1 0 1 2-1 3

Etelä-Hervanta            2 0 0 2 0-13 0

Lohko O tytöt 7-9 lk kenttä 2

9.20O1Kämmenn-Wivi Lönn5-0
10.40O2Wivi Lönn-Sammon Yläkoulu II0-5
12.00O3Sammon Yläkoulu II-Kämmenn9-0

Sammon Yläkoulu II       2 2 0 0 14-0 6

Kämmenniemi                2 1 0 1 5-9 3

Wivi Lönn                        2 0 0 2 0-10 0

Pudotuspelit tytöt 7-9 lk

12.40 Kenttä 1 Sammon Yläkoulu I-Sammon Yläkoulu II 0-6

13.20 Kenttä 1 Vuores I-Linnainmaa 2-1

14.00 Kenttä 2 PRONSSI Sammon Yläkoulu I - Linnainmaa 5-2

14.20 Kenttä 1 LOPPU Sammon Yläkoulu II - Vuores I 1-2rl 0-0

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.40.07 1

Kultaa Vuores I

 

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.40.36

Hopeaa Sammon Yläkoulu II

 

WhatsApp Image 2022 03 09 at 16.38.03

Pronssia Sammon Yläkoulu I

 

TIISTAI 8.3.

POJAT 7-9 LUOKAT

Lohko A Pojat 7-9 lk kenttä 1

8.20Linnainmaa-Tren Kansainvälinen I0-0
9.00Ahvenisjärvi-EteläHervanta2-0
9.40EteläHervanta-Linnainmaa0-0
10.20Tren Kansainvälinen I-Ahvenisjärvi1-0
11.00Ahvenisjärvi-Linnainmaa2-0
11.40EteläHervanta-Tren Kansainvälinen I0-1

 

 

Tren Kansainvälinen I 3 2 1 0 2-0 7

Ahvenisjärvi                3 2 0 1 4-1 6

Linnainmaa                 3 0 2 1 0-2 2

Etelä-Hervanta           3 0 1 2 0-3 1

Lohko B Pojat 7-9 lk kenttä 2

8.20B1Tren Kans.välinen II-Sammon Koulu0-3
9.00B2Hatanpää-Lielahti2-0
9.40B3Lielahti-Tren Kans.välinen II2-0
10.20B4Sammon Koulu-Hatanpää3-1
11.00B5Hatanpää-Tren Kans.välinen II2-2
11.40B6Lielahti-Sammon Koulu0-1

Sammon Koulu            3 3 0 0 7-1 9

Hatanpää                     3 1 1 1 5-5 4

Lielahti                         3 1 0 2 2-3 3

Tren Kansainvälinen II 3 0 1 2 2-7 1

Lohko C Pojat 7-9 lk kenttä 3

9.00C1Kämmenn-Kaukajärvi0-2
9.40C2Juhannusk-Kaarila1-2
10.20C3Kaukajärvi-Juhannusk2-0
10.40C4Kaarila-Kämmenn0-1
11.20C5Kaukajärvi-Kaarila1-1
11.40C6Juhannusk-Kämmenn0-0

 

Kaukajärvi               3 2 1 0 5-1 7

Kämmenniemi         3 1 1 1 1-2 4

Kaarila                     3 1 1 1 3-3 4

Juhannuskylä          3 0 1 2 1-4 1

Lohko D Pojat 7-9 lk kenttä 3

9.20D1Svenska Samskolan-Wivi Lönn0-3
10.00D2Wivi Lönn - Vuores2-1
11.00D3Vuores - Svenska Samskolan2-2

Wivi Lönn                      2 2 0 0 5-1 6

Vuores                         2 0 1 1 3-4 1

Svenska Samskolan     2 0 1 1 2-5 1

Pudotuspelit Pojat 7-9 lk

12.20 Kenttä 1 Tren Kansv-Vuores 0-1

12.20 Kenttä 2 Sammon Koulu-Kämmenniemi 3-2rl 0-0

13.00 Kenttä 1 Kaukajärvi-Hatanpää 1-3rl 1-1

13.00 Kenttä 2 Wivi Lönn-Ahvenisjärvi 4-1

13.40 Kenttä 1 Vuores-Sammon Koulu 0-1

14.00 Kenttä 1 Wivi Lönn-Hatanpää 3-1

14.40 Kenttä 2 PRONSSI Vuores-Hatanpää 6-1

15.00 Kenttä 1 LOPPU Sammon Koulu - Wivi Lönn 0-2

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.26.50

Kultaa Wivi Lönn

 

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.26.33

Hopeaa Sammon Koulu

 

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.21.16

Pronssia Vuores

 

TYTÖT 5-6 LUOKAT

Lohko I Tytöt 5-6 lk kenttä 1

8.40I1Linnainmaa-Peltolammi0-5
10.00I2Peltolammi-Takahuhti1-0
11.20I3Takahuhti-Linnainmaa4-0

Peltolammi      2 2 0 0 6-0 6

Takahuhti        2 1 0 1 4-1 3

Linnainmaa     2 0 0 2 0-9 0

 

Lohko J Tytöt 5-6 lk kenttä 1

9.20J1Atala-Koivisto6-0
10.40J2Koivisto-Sammon Alakoulu0-5
12.00J3Sammon Alakoulu-Atala1-1

Atala                          2 1 1 0 7-1 4

Sammon Alakoulu     2 1 1 0 6-1 4

Koivisto                      2 0 0 2 0-11 0

Lohko K Tytöt 5-6 lk kenttä 2

8.40K1Annala-Lielahti3-0
10.00K2Lielahti-Ahvenisjärvi1-0
11.20K3Ahvenisjärvi-Annala0-5

Annala                          2 2 0 0 3-0 6

Lielahti                          2 1 0 1 1-3 3

Ahvenisjärvi                  2 0 0 2 0-6 0

Lohko L Tytöt 5-6 lk kenttä 2

9.20L1Olkahinen-Wivi Lönn4-0
10.40L2Wivi Lönn-Vuores5-0
12.00L3Vuores-Olkahinen0-5

Olkahinen                 2 2 0 0 9-0 6

Wivi Lönn                 2 1 0 1 5-4 3

Vuores                      2 0 0 2 0-10 0

Pudotuspelit tytöt 5-6 lk

12.40 Kenttä 1 Peltolammi-Olkahinen 0-2

13.20 Kenttä 1 Atala-Annala 4-0

14.00 Kenttä 2 Pronssi Peltolammi-Annala 5-0

14.20 Kenttä 1 LOPPU Olkahinen-Atala 1-3rl 1-1

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.23.00

Kultaa Atala

 

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.21.39

Hopeaa Olkahinen

 

WhatsApp Image 2022 03 08 at 16.19.29

Pronssia Peltolammi